Türkiye’nin telekomünikasyon alanında lider firması Turkcell, iletişim sektörüne yaptığı yatırımların yanı sıra, çalışanlarının gelişimi ve geleceğine yönelik önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Turkcell Çalışanları İçin Eğitim Seferberliği Başlattı

Turkcell Akademi projesi ile, firma bünyesindeki yüzlerce çalışana kendini geliştirme imkanı tanıyan iletişim devinin yeni hamlesi, Türkiye ve dünyanın önde gelen üniversitelerinin akademisyenleri tarafından hazırlanan 100 saatlik pazarlama eğitim programına erişim imkanı sağlamak oldu. Tüm personelin ücretsiz olarak yararlanabildiği bu program ile kendini geliştirmek isteyen bireyler, geleneksel ve dijital pazarlama ile ilgili en yeni ve güncel bilgileri Boğaziçi, Wharton, Illionis gibi dünya çapındaki üniversitelerin duayenlerinden öğrenme imkanı bulacak.

Turkcell'den 100 saatlik pazarlama master eğitim programı

Türkiye ve dünyanın önde gelen üniversitelerinin öğretim üyeleri tarafından hazırlanan pazarlama master programından tüm Turkcell çalışanları ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Eğitimde Başarılı Olan Personele MBA Desteği Turkcell’den!

Şu ana kadar, ilk dönem için 50 saatlik eğitim programını başarı ile tamamlayan 750 kişi mezun olarak, Wharton serfitikasını almaya hak kazandı. Öte yandan, programın en başarılı ilk 10 personelini ise hoş bir ödül bekliyor. Turkcell grubu, eğitim programının en başarılı 10 personeline, ülkemizin önde gelen üniversitelerinden birinde MBA yapma fırsatı sunacak. Yurt dışında bir eğitim almak almak isteyenler içinse, dünyanın pazarlama alanındaki en önemli üniversitelerinden biri olan Kellogg Üniversitesi‘nde 5 günlük bir pazarlama eğitim programına katılmasına imkan sağlanacak.

Konu ile ilgili Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün şunları söyledi;

Turkcell Akademi’yle imza attığımız Türkiye’nin en büyük pazarlama programı olan Turkcell Pazarlama Master Programı ile stratejik önceliklerimiz çerçevesinde şirketimize ve çalışanlarımıza değer katıyoruz. Turkcell’i bölgede lider yapacak, en değerli varlığımız olan Turkcell çalışanlarının, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamasını, küresel ürünleri doğru şekilde müşterilerine sunmasını ve ortak pazarlama bakış açısıyla hareket etmesini amaçlıyoruz. Çalışanlarımızın eğitime ve işinde profesyonelliğe verdikleri önemi de böylece anlamış oluyoruz.

Personelinin kişisel gelişimine verdiği değer ile yoluna daha güçlü adımlarla devam eden Turkcell’i tebrik ediyor, yapılan bu çağdaş atılımın tüm firmalara örnek teşkil etmesini temenni ediyoruz

Bunu çevrenizle paylaşmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginç ve yeni ne var? İlk siz öğrenin!