Teknoloji ve inovasyon dünyasında her geçen gün ilginç bir ürünle karşılaşıyoruz. Çeştili amaçlarla binlerce yenilikçi ürün piyasaya sürülerek tüketicinin beğenisine sunuluyor. İngiliz InformCare firmasının ürettiği Albedo 100 isimli sprey de bunlardan biri. Firmanın, yeni ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya koyduğu yenilikçi çözüm ile inovatif üreticiler kervanına katıldığını söyleyebiliriz.

Albedo 100 Nedir?

Albedo 100, kullanıcılara düşük ışık koşullarında bile rahatlıkla görünebilmeyi vadediyor. Sprey; telefon flaşı ya da otomobil farından gelen ışığın uygulandığı yüzeyde yansımasını sağlayarak, karanlık ve loş ortamda kolaylıkla fark edilmesini sağlıyor.  Bu sayede, karanlık bir ortamda bulunmanın meydana getirebileceği olumsuzlukların ve ölümcül sonuçların önüne geçilmesi amaçlanıyor.
Albedo 100’ün metal yüzeylere, giysilere ve evcil hayvanlara uygulanabilen 3 farklı seçeneği bulunuyor. Firmanın web sitesinde, ürünün sağlık üzerine herhangi bir olumsuz etkisi olup olmadığı ya da uygulanan yüzeyin deforme olma ihtimali gibi durumlar için herhangi bir açıklama yapılmamış. Bundan dolayı potansiyel alıcılar, ürünün ne derece güvenli olduğu konusunda haklı olarak şüphe duyabilirler.
Albedo 100 ürün çeşitleri

Albedo 100 Sprey’in hayvanlar, metal ve plastik yüzeyler ve tekstil ürünleri için hazırlanan üç farklı seçeneği bulunuyor

Albedo 100’ün Fiyatı Ne Kadar?

Albedo 100, farklı model seçeneklerine göre 10 – 17,99 Pound arasında değişen fiyatlarda satışa sunulmuş durumda. Ürünün doğrudan ülkemize sevkıyatı şu an için söz konusu olmasa da, talep konusunda müşteri destek birimine mesaj gönderme seçeneği oluşturularak açık kapı bırakılmış. Ürün ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz
Bunu çevrenizle paylaşmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginç ve yeni ne var? İlk siz öğrenin!