Tablo Gibi Televizyon: The Frame TV

Samsung’un kullanılmadığı zaman tam bir sanat eserine dönüşen televizyonu “The Frame TV” Türkiye’de satışa sunuldu. Her kategoriden hedef kitleye hitap edebilmek üzere sıra dışı ürün çeşitliliği ve pazarlama faaliyetleri sergileyen teknoloji devinin son atılımı, bekleme moduna alındığında tam anlamıyla bir sanat harikasına dönüşen Ultra HD televizyonu oldu. The Frame TV, bekleme moduna alındığında özel çerçeveli yapısıyla ünlü ressamların tablolarını ya da sanatsal fotoğraf albümlerini tüm gerçekliğiyle sergileyen sanatsal bir dekorasyon objesi haline geliyor.

The Frame TV çerçeveli yapısıyla dikkat çekiyor

 

Hareket Sensörü, Art Mode ve Daha Fazlası

55″ ve 65″ lik iki seçenek ile piyasaya sürülen The Frame TV’de entegre bir hareket sensörü bulunuyor. TV’nin bulunduğu ortamda kimsenin bulunmaması halinde sensörler yardımıyla durumu algılayıp güç tasarruf moduna geçen televizyon, birinin ortama girmesi halinde “Art Mode” (sanat modu) özelliği sayesinde klasik bir tablo haline gelerek dekoratif bir unsura dönüşüyor ve bir anda ambiyansı değiştiriyor. Bunun yanı sıra boşluksuz bir şekilde duvara monte edilebilir tasarımı ve bağlantı kablolarının dışarıdan görünmemesi özellikleri ile görsel anlamda ne kadar güçlü ve iddialı olduğunu tüketicilere ispatlıyor.

Ön Sipariş İle Ücretsiz Çerçeve Seçenekleri

24 Temmuz – 6 Ağustos arasında ülkemizde ön siparişe açılan The Frame TV ye bu tarihler arasında sahip olan kullanıcılar, bej, beyaz ya da ceviz renkli çerçevelerden birine ücretsiz olarak sahip olacaklar. Bu dijital sanat eserinin fiyatı ise 55″ için 8999 TL, 65″ için ise 12999 TL olarak belirlenmiş durumda.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bunu çevrenizle paylaşmak ister misiniz?

İlginç ve yeni ne var? İlk siz öğrenin!