Son 15 yıldır dijitalleşme ve teknoloji alanında baş döndüren bir değişim yaşadığımızı herhalde hiç kimse inkar edemez. Cep telefonundan bilgisayara, televizyondan beyaz eşyaya neredeyse tüm elektronik cihazlar, bu süreçte tabiri caizse kabuk değişimi yaşayarak çağın şartlarına uygun yeni özellikler ile hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Elektronik aletlerde yaşanan bu hızlı değişim, tüketicinin de gözünü korkutmaya ve satın alma kararlarını etkilemeye başlamış durumda. Öyle ki, büyük bir hevesle satın alınan bir teknolojik ürünün, belki de daha taksidi bitmeden bir ya da iki üst modeli piyasaya sürülmüş oluyor. Dolayısıyla aldığımız ürünü doya doya kullanamadan yeni bir versiyonuyla karşı karşıya kalıyoruz. Bu durumun tüketicileri tedirgin ettiğini gören Vestel, gelecekte pek çok örneğine rastlayabileceğimiz yeni bir uygulama başlattı.

Vestel'den V Hepyeni abonelik sistemi

V Hepyeni ile birlikte teknoloji tutkunları, uygun ödeme planları ile sürekli olarak yeni teknolojiye sahip olacak.

V Hepyeni Nedir?

Türk teknoloji devi, V Hepyeni adı verilen bir abonelik sistemi ile tüketicilerin Vestel’den satın aldığı bir ürünü 24 ya da 36 ay sonunda yenisi ile değiştirme imkanı tanıyor. Şimdilik yalnızca belirli televizyon modellerinde geçerli olan bu sistem ile birlikte, tüketicilerin ödeme planı ve bütçesine uygun bir şekilde teknolojinin değişim hızına kolaylıkla ayak uydurabilmesi amaçlanıyor.

V Hepyeni ile televizyon alımında abonelik sistemine geçiliyor.

24 ve 36 aylık abonelik seçenekleri ile karşımıza çıkan V Hepyeni uygulaması, şimdilik sadece belirli televizyon modellerinde geçerli olacak.v

V Hepyeni Uygulamasının Marka Pazarlamasına Katkısı Olur mu?

Kullanıcılar, dilerlerse abonelik sürelerinin bitiminde sistemden çıkabilir ve herhangi bir ek ücret ödemeden satın aldıkları televizyonun keyfini çıkarmaya devam edebilirler. Hızla gelişen teknolojik yeniliklerden geri kalmamak ve son teknoloji ürünlere sahip olmak isteyenler ise, V Hepyeni abonelik uygulaması ile nispeten uzun vadeli ancak bütçeyi sarsmayacak ödemeler ile bu arzularına kavuşabilecek.

Elbette yeni kullanılmaya başlanan bu sistem, Vestel’in uzun vadeli pazarlama ve satış stratejisine kattığı bir yenilik olarak da göze çarpıyor. Kullanıcıların belirli vadeler ile firma ürünlerine abone olması ile orta vadede bir marka sadakati oluşturularak, tüketici satın alma tercihlerinin rakiplerin lehine değişmesinin önüne geçilmesi hedefleniyor.

V Hepyeni abonelik sistemi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bunu çevrenizle paylaşmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginç ve yeni ne var? İlk siz öğrenin!